Шахрайки?.. Лесбійки?!! Красуні!

Шахрайки?.. Лесбійки?!! Красуні!

Н. Уварова

Дуже сучасна комедія

Режисер та автор музичного рішення  – Ілля Рибалко
Рішення сценічного простору – Віталій Кіно
Балетмейстер – Світлана Архипова
Художник по костюмах – Юлія Кіно
Музичний керівник вистави – Інна Лук’янець
Світлове рішення – Єгор Снігир
Художній керівник постановки – Віталій Кіно

Якщо доля підкинула тобі лимон - зроби з нього якщо не лимонад, то хоча б чай з лимоном. За цим принципом і живуть героїні комедії “ШАХРАЙКИ?.. ЛЕСБІЙКИ?!! КРАСУНІ!”
Дві дівчини - Жулька та Оля - разом знімають кімнату. Грошей постійно не вистачає, хоч обидві і працюють. Одного разу, залишившись і без грошей і без роботи, дівчата вирішують цю проблему у досить незвичний спосіб: вони вплутують себе до цілоï низки незвичайних ситуацій, з яких виплутуються, заплутуючи інших :). Але усе закінчується добре, бо Жулька — справжній генератор ідей, ïй може позаздрити будь-який кризис-менеджер.
Глядачі під час вистави сміються і плачуть… І ще декілька днів після вистави розмовляють фразами героїв. Називають хлопців — Джонік, а дівчат — Жулі. Наспівують мелодії. Згадують танці з теплою посмішкою. І ще довго пам'ятають смак фіналу, бажаючи знову повернутись до світу "Шахрайок..."

У виставі звучать музичні  фрагменти з репертуару українських гуртів «От вінта», «Мандри», «Бумбокс», «Гайдамаки» та « Mad heads», а також  у виконанні Gary Moore, Beyonce ft. Jay Z та East Clubbers. Пісні «Квітка і чай», «У нас є сім’я» та «Привітальна» написав Ілля Рибалко

Ролі виконують:
Жулька – Поліна КІНО
Оля – Ніна КИРЕЄВА або Валерія КОЛЕСНИК
Софія МакДі – Тетяна БОНДАРЕНКО або Ольга ФІЛОНЕНКО
Марія Петрівна – Наталя ЗАРУЦЬКА або Аліса ГУР’ЄВА
Любов Іванівна – Ольга БІЛОНОГ
Ендрю – Ілля РИБАЛКО або Олексій ВЛАСЕНКО або Олексій ГРУДІЙ
Джонік –  Єгор СНІГИР або Олександр ГАЙДАМАЧУК або Владислав СВЕДЕНЮК
Реп  читає – Кирило СУЗАНСЬКИЙ або Єгор СНІГИР або Данііл КІНО

Вистава йде українською мовою.
Тривалість 1 год. 40 хв.

 

Bilethouse.com - Афіша театрів Києва. Квитки на виставу Шахрайки?.. Лесбійки?!! Красуні! Замовлення, доставка, бронювання квитків. Купити квиток онлайн